فرماندار شهرستان زاوه
     محمود صادقی       

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۸/۰۶

جشنواره غذابومی محلی در شهرستان زاوه برگزارشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زاوه این جشنواره به  مناسبت هفته سلامت زنان و با هدف تأکید نقش زنان در خانواده در سلامتی اعضای خانواده

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زاوه این جشنواره به  مناسبت هفته سلامت زنان و با هدف تأکید نقش زنان در خانواده در سلامتی اعضای خانواده با طبخ غذاهای سالم و سنتی با حضور فرماندار محترم شهرستان و سرکار خانم دکتر فرجی پژوهشگرو کارشناس غذاهای بومی محلی در محل ستاد شبکه بهداشت برگزار شد.

💢دکتر فرجی ضمن انتخاب منتخبین در خصوص غذای سالم به تنوع غذای گوشه کنار کشور اشاره داشت و بیان کرد که با برگشت به باورها می توانیم به غذای سنتی کشور بیفزاییم.

💢وی توصیه به کاهش چربی های غیر ضروری در غذاهای سنتی با هدف بهبود ضریب سلامتی جامعه نمود

💢در ادامه مهندس زارعی فرماندار شهرستان زاوه نیز ضمن تقدیر و تشکر از تدارک دیدگان و عوامل برگزاری مراسم ، توجه به تغذیه در سلامتی خانواده خصوصاً بانوان را بسیار موثر دانست و  همچنین معرفی آن بعنوان جاذبه توریستی می تواند نقش بسزایی در توسعه گردشگری شهرستان داشته باشد.

💢در پایان دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان زاوه ضمن تقدیر وتشکر از دکتر فرجی وتوجه به تغذیه سالم توسط بانوان را تضمین کننده کاهش بیماری های غیرواگیر در خانه و جامعه خواهد شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری زاوه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۰۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان