فرماندار شهرستان زاوه
     محمود صادقی       

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۸/۱۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان زاوه، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ، به ریاست مهندس زارعی  فرماندار شهرستان  برگزار شد.

رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان زاوه در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال در سطح کشور گفت:

رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان زاوه در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال در سطح کشور گفت: شهرستان زاوه با دارا بودن پتانسیل ها و ظرفیت های بالقوه ، توان بالایی برای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در منطقه را دارد.

ایشان  افزود: دولت تمام توانش را گذاشته که برای جوانان ایجاد اشتغال نماید ، لذا ما باید با همت و تلاش جهادی در میدان باشیم، وکمک کنیم زمینه لازم برای ایجاد اشتغال بیکاران در جامعه فراهم شود.

مهندس زارعی  ، با تاکید بر لزوم توجه ویژه به بحث اشتغال و رفع مشکل بیکاری بعنوان اصلی ترین معضل شهرستان اظهار داشت : در دولت تدبیر و امید همه بسترهای لازم جهت حل مشکل بیکاری فراهم گردیده است ، و اولویت اصلی ما در شهرستان حل مشکل اشتغال است و اگر بتوانیم مشکلات اشتغال را حل کنیم قطعا سایر مشکلات شهرستان(آسیب های اجتماعی ،طلاق، اعتیاد و...) نیز خود به خود حل خواهد شد.

مهندس زارعی با اشاره به مشکلات بیکاری جوانان در شهرستان و اهمیت موضوع اشتغالزایی و همچنین تأکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری دراین خصوص اظهار داشت: برای به سرانجام رسیدن طرح های اشتغالزا ، مدیران شهرستان باید از همه ظرفیت های قانونی استفاده کرده و از هیچ تلاشی برای اجرایی شدن آنها کم کاری نکنند.

نماینده ارشد دولت در این شهرستان تاکید کرد: بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی سرعت و دقت داشته، تا این تسهیلات منجر به ایجاد اشتغال گردد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری زاوه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان