فرماندار شهرستان زاوه
     محمود صادقی       

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۹/۲۷

شورای ساماندهی سالمندان شهرستان زاوه برگزار گردید.

اولین جلسه شورای ساماندهی سالمندان شهرستان زاوه به ریاست جناب آقای زارعی فرماندار محترم شهرستان

اولین جلسه شورای ساماندهی سالمندان شهرستان زاوه به ریاست جناب آقای مهندس زارعی فرماندار محترم شهرستان در تاریخ 25/9/97 رأس ساعت 9 صبح در محل فرمانداری برگزار گردید.
زارعی خاطر نشان کرد که در فرهنگ ملی و دینی ما، سالمندان و بزرگترهای خانواده همواره از منزلت خاصی برخوردار بوده و از آنها به عنوان برکت زندگی یاد می شود. نگهداری و مراقبت از سالمندان یک سرمایه است چراکه این افراد کانون مهر و عطوفت خانواده هستند.
زارعی گفت بحث مراقبت از سالمندان باید به خانواده ها آموزش داده شود به طوری که موجب ایجاد رضایت از زندگی در سالمندان شود و این مهم از طریق ارائه خدمات رفاهی،بهداشتی،درمانی و... امکان پذیر خواهد بود.
ایشان در ادامه افزودند باتوجه به اینکه در همه حوزه ها و مشاغل دولتی و غیر دولتی افراد سالمند و پیشکسوت وجود دارد و این افراد یک اتاق فکر پر از تجربه هستند، بایستی زمینه قدردانی در شأن و منزلت این بزرگواران فراهم شود.
در انتها کمیته های تخصصی ذیل شورای ساماندهی سالمندان و شرح وظایف آنها توسط ریاست محترم بهزیستی و دبیر جلسه بیان شد تا برنامه ریزی لازم به منظور ساماندهی و رفاه افراد سالمند صورت پذیرد .


منبع : زیرپرتال فرمانداری زاوه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان