سرپرست فرمانداری شهرستان زاوه
      داود کریمی        

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۱/۱۳

فرماندار زاوه گفت: رویکرد برنامه‌های دهه فجر خلاقانه، نوآورانه و مردم محور باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، در جلسه افتتاح برگزاری آئین‌های دهه فجر شهرستان زاوه، با اشاره به نقش برجسته مردم در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، در جلسه افتتاح برگزاری آئین‌های دهه فجر شهرستان زاوه، با اشاره به نقش برجسته مردم در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: مردم پشتوانه اصلی نظام و انقلاب هستند و برای حاکمیت فرمان الهی و استقرار حکومت اسلامی نقش موثری داشتند از این رو در سرنوشت کشور در تمامی عرصه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و ... سهیم هستند.
وی با تاکید قرار دادن برگزاری جشن‌های دهه فجر با مشارکت مردم اظهار کرد: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرد که جشن‌های دهه فجر مردمی برگزار و از بخش دولتی خارج شود و به صورت خودجوش سالروز پیروزی انقلاب گرامی داشته شود.
فرماندار زاوه با اشاره به تقارن ایام دهه مبارک فجر با ایام فاطمیه عنوان کرد: به گونه ای جشن های دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شود که حرمت ایام فاطمیه نیز حفظ شود.
وی از ایام سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان فرصتی برای تبیین عملکرد نظام و آگاهی بخشی به مردم در خصوص عملکرد دولت و دستگاههای اجرایی یاد کرد و از همه مدیران خواست تا دستاوردهای انقلاب و خدماتی که با گذشت حدود چهار دهه از انقلاب به مردم شده است اطلاع رسانی شود.
زارعی با تاکید بر پاسخگو بودن ادارات در قبال مردم و افکار عمومی تصریح کرد: نسل جوان روزهای آغازین انقلاب را به خاطر ندارند از این رو باید ضمن تبیین اهداف انقلاب وضعیت فعلی کشور با گذشته را به اطلاع مردم رساند و بر این موضوع تاکید کرد که حجم خدمات ارائه شده به مردم پس از انقلاب به هیچ وجه قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست.
وی با افتتاح پروژه های متعدد عمرانی، خدماتی، اقتصادی و کشاورزی در طول دهه مبارک فجر با حضور مقامات استانی پرداخت و گفت: پروژه‌های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر با تصویب در ستاد دهه فجر شهرستان در لیست پروژه های قابل افتتاح قرار خواهد گرفت.
وی همچنین به برگزار کنندگان آئین‌های دهه مبارک فجر توصیه کرد که موضوع سخنرانی ها تقویت اتحاد و روحیه نشاط و امید در جامعه باشد و از اظهارنظرات تفرقه افکنانه و جناحی پرهیز شود


منبع : زیرپرتال فرمانداری زاوه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان