محمود صادقی
                      فرماندار شهرستان زاوه
            
 

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۷/۱۵

کسب رتبه سوم استان توسط فرمانداری شهرستان زاوه در ارزیابی عملکرد سال۹۸ وزارت کشور

از سوی سرپرست استانداری خراسان رضوی از فرمانداران شهرستان هایی که در ارزیابی های وزارت کشور، حدنصاب عالی دریافت کرده بودند، تقدیر شد

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری زاوه، حسن جعفری، سرپرست استانداری خراسان رضوی در نشست  با فرمانداران که صبح روز گذشته در محل استانداری برگزار گردید، پیگیری روند اجرایی مثلث توسعه اقتصادی-فرهنگی را مورد تأکید قرار داده و بیان داشت: فرمانداران حتماً مدل مثلث توسعه اقتصادی-فرهنگی را پیگیری کرده و به سرانجام برسانند تا اهداف موردنظر محقق شود. جعفری افزود: فرمانداران در قالب نهضت خدمت رسانی به مردم و بویژه قشر محروم توجه ویژه ای داشته و برای حضور در بین مردم و رسیدگی به مناطق محروم وقت بیشتری بگذارند و مشکل معیشت مردم، مبارزه با گرانفروشی و تأمین کالاهای اساسی در اولویت کاری قرار گیرد. وی ضمن تشکر از فرماندارانی که درحوزه پیشبرد مسائل شهرستان محل خدمت خود دغدغه مند عمل می کنند، تصریح کرد: مدیریت استان با تمام قوا از فرمانداران در ابعاد مختلف حمایت کرده و این حمایت تداوم خواهد یافت. سرپرست استانداری خراسان رضوی ضمن تسلیت ایام دهه آخر صفر، در خصوص مصوبات ستاد کرونای شهرستانها نیز گفت: لازم به ذکر است که ممنوعیت ها و محدودیت ها در شهرستان ها با هماهنگی ستاد استانی کرونا و در صورت انطباق با مصوبات ستادملی کرونا باید اتخاذ گردد.
در انتهای این جلسه از چهار فرماندار شهرستان های جوین، مشهد، زاوه و فیروزه که در ارزیابی های وزارت کشور حدنصاب عالی را دریافت کرده بودند، تقدیر بعمل آمد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری زاوه
تعداد بازدیدها : ۱۲۱
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۰۱۲۲۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۰ نفر
آماربازدیدکنندگان