محمود صادقی
                      فرماندار شهرستان زاوه
            
 

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۴/۲۹

پیرو پیشنهاد استاندار خراسان رضوی؛

مرکز خراسان شناسی تعیین تکلیف می شود

بعد از پیشنهاد استاندار خراسان رضوی مبنی بر تاسیس یا احیاء یک مرکز خراسان شناسی در استان، بلافاصله جلسه جداگانه ای تشکیل و مدیر کل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر از تعیین تکلیف این مرکز طی هفته های آتی خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی پیرو پیشنهاد استاندار خراسان رضوی در نشست مشترک با اصحاب فرهنگ و هنر و مفاخر استان مبنی بر تاسیس یا احیاء مرکز خراسان شناسی بلافاصله جلسه جداگانه ای به این منظور با حضور مدیر کل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مدیر مرکز کرمانشناسی و جمعی از مفاخر فرهنگی و هنری استان خراسان رضوی در محل استانداری برگزار شد.
مدیر کل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری، در خصوص خروجی این جلسه گفت: قرار شد تجربیات استان کرمان در خصوص احداث مرکز کرمان شناسی و تجربیات مرکز خراسان شناسی قدیم نیز گرفته شود تا جمعی از مفاخر که از جمع حاضر در جلسه انتخاب می شوند به یک جمع بندی برای ساختار مرکزی که قرار است ایجاد شود برسند.
سید حمیدموسوی در همین راستا افزود: مشخص خواهد شد که یا مرکزی جدید احداث شود و یا همان مرکز قدیم احیا گردد در نتیجه قرار شد دو هفته دیگر همین جلسه برگزار شود تا ببینیم دوستان به چه جمع بندی رسیده اند تا تصمیم لازم گرفته شود.
گفتنی است در این جلسه سیدمحمد علی گلابزاده مدیر مرکز کرمانشناسی طی سخنان کوتاهی در خصوص روند توسعه و ایجاد این مرکز گزارشی را به محضر جمع حاضر رساند.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۲۴۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان