محمود صادقی
                      فرماندار شهرستان زاوه
            
 

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۰/۲۸

رئیس دادگستری شهرستان فریمان:

اجازه تعطیلی هیچ واحد تولیدی را در شهرستان فریمان نمی‌دهیم

رئیس دادگستری شهرستان فریمان گفت: با همراهی و کمک نماینده اجازه نمی‌دهیم که کارخانه و واحد تولیدی تعطیل شود و تعدیل نیرویی صورت گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی آذری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی که با محوریت شهرستان تربت‌جام در سالن اجتماعات شهید باهنر استانداری برگزار شد، اظهار کرد: مقوله وحدت، بسترسازی، انعطاف‌گری برای قوانین و تسهیل‌سازی برای راهکارهای توسعه از کارکردهای مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی است.
وی با اشاره به اینکه توسعه با اتحاد و حضور میدانی 3 مدیر اصلی شهرستان تحقق می‌یابد، افزود: اگر از ترویج فرهنگ اقتصادی و فرهنگ خلق ثروت صحبت می‌کنیم، زمانی این مهم تحقق می‌یابد که در این عرصه به صورت میدانی پای کار باشیم.
رئیس دادگستری شهرستان فریمان تاکید کرد: در صورت امکان علاقمندیم تا از تجارب موفق مدیران حامی، نظیر معین‌های اقتصاد مقاومتی، تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران در شهرستان فریمان بهره‌مند شویم.
آذری گفت: آن چه که برای ما در فریمان اهمیت دارد این است که اجازه ندهیم کوچکترین مصوبه از ستاد تسهیل در شهرستان بلاتکلیف و بی نتیجه باقی بماند.
وی تصریح کرد: با نماینده مردم در مجلس، فرماندار و امام جمعه شهرستان پای کار هستیم و تاکنون هم اجازه نداده‌ایم که کارخانه یا واحد تولیدی تعطیل شود و تعدیل نیرویی صورت گیرد، ما سرباز رونق تولید بر اساس منویات مقام معظم رهبری هستیم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۰۶۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۳۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۹۶۳۹۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۷ نفر
آماربازدیدکنندگان