محمود صادقی
                      فرماندار شهرستان زاوه
            
 

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۰/۲۹

استاندار خراسان رضوی در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید:

نمایندگان دستگاه‌های اجرایی همراه با اختیارات لازم در کارگروه رفع موانع تولید شرکت کنند

استاندار خراسان رضوی گفت: نمایندگان دستگاه‌های اجرایی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان باید افرادی باشند که اختیارات لازم را دارا بوده و می توانند زمینه رفع مشکلات را فراهم کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با گرامیداشت یاد و خاطره سردار بزرگ جبهه مقاومت افزود: سپهبد حاج قاسم سلیمانی با شهادتش اتفاق بزرگی از جلوه های همبستگی در کشور و منطقه به وجود آورد و با خلوص نیت، فداکاری و تدبیر خود موجب شد تا در دل آحاد مردم ایران و مردم مستضعف جهان جای پیدا کند.
استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کارنامه بسیار خوبی دارد و مدیران نیز تاکنون همکاری مناسبی برای رفع مشکلات موجود در بخش های مختلف داشته‌اند.
رزم‌حسینی به اهمیت اختیارات دستگاه‌های اجرایی در تسهیل امور اشاره و تاکید کرد: نمایندگان دستگاه‌های اجرایی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان باید افرادی باشند که اختیارات لازم را دارا بوده و می توانند زمینه رفع مشکلات را فراهم کنند، اگر غیر از این باشد؛ هم وقت مردم گرفته می‌شود و هم سرمایه‌گذار خسته خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: همه باید دست به دست دهیم تا موانع موجود در مسیر سرمایه‌گذاری را کمتر کنیم و شاهد رونق سرمایه‌گذاری در خراسان رضوی باشیم.
گفتنی است، استاندار خراسان رضوی پیش از تشکیل جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، از محل کارخانجات ریسندگی، بافندگی و پوشاک «جامعه» واقع در جاده کلات بازدید به عمل آورد.

مشاهده گزارش تصویری در لینک زیر:
https://b2n.ir/798835


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۱۴۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۴۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۹۶۴۰۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۸ نفر
آماربازدیدکنندگان