محمود صادقی
                      فرماندار شهرستان زاوه
            
 

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۱/۱۰

استاندار خراسان رضوی:

اقدامات مثبتی در حوزه سلامت و پیشگیری در خراسان‌رضوی انجام شده است

استاندار خراسان رضوی با اشاره به همراهی مردم و مسئولان استان برای مقابله با ویروس کرونا، گفت: با همراهی همه دستگاه‌ها و مردم، در حوزه سلامت و پیشگیری اقدامات مثبتی انجام شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در مراسم رزمایش سراسری بیولوژیک و عملیات پاکسازی «شهدای مدافع سلامت» که در قرارگاه ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: به محض شیوع ویروس کرونا، ستاد استانی مقابله تشکیل و همه دستگاه ها و ارگان ها برای پیشگیری و مقابله با این ویروس بسیج شدند.
استاندار خراسان رضوی افزود: خوشبختانه با همدلی که در استان وجود دارد، موفق شدیم در حوزه سلامت و پیشگیری اقدامات مثبتی را انجام بدهیم.
رزم‌حسینی در ادامه ضمن تشکر صمیمانه از مجموعه خادمان بخش سلامت استان، تصریح کرد: از علمای بزرگواری که در همراه کردن مردم و جلوگیری از تشکیل اجتماعات همراهی کردند نیز تشکر می‌کنیم.
وی بیان کرد‌: امروز اگر بیش از 80 درصد زائران و مسافران به خراسان‌رضوی سفر نکردند و مشهد را خلوت تر از همیشه مشاهده می‌کنیم به برکت حمایت علمای گرانقدر است.
استاندار خراسان‌رضوی تاکید کرد: از مردمی که با مسئولان استان، همکاری کرده و صبورانه در خانه‌ها ماندند صمیمانه تشکر می‌کنم.
رزم‌حسینی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: امروز کشورهای مدعی پیشرفت و آبادانی در مدیریت ویروس کرونا با مشکل مواجه شده‌اند اما در کشور ایران و استان خراسان رضوی، مردم و مسئولان برای مقابله با ویروس کرونا همراه و همگام هستند.
وی گفت: با همکاری همه نیروهای موثر در خراسان رضوی، بیش از 20 هزار تخت نقاهتگاهی در مشهد فراهم شده که امیدواریم هیچ وقت استفاده نشود؛ همچنین بیش از 2 هزار تخت بیمارستانی خالی وجود دارد که امیدواریم مورد استفاده قرار نگیرند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۱۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان