فرماندار شهرستان زاوه
محمود صادقی
فرماندار شهرستان زاوه

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۳/۰۸

داوطلبان انتخاباتی از تبلیغات زودهنگام پرهیز کنند

تبلیغات زود هنگام نامزدها در فضای مجازی رصد میشود

🔹️ فرماندار و رییس محترم هیات اجرایی شهرستان زاوه با بیان اینکه فضای مجازی به یکی از اصلی ترین عرصه فعالیت نامزدهای انتخابات تبدیل شده است بیان نمودند: که** تبلیغات زود هنگام نامزدها در فضای مجازی رصد می شود.**
 🔹️مهندس صادقی روز پنج شنبه ششم خرداد ماه با تاکید بر اینکه تبلیغات زودهنگام نامزدها در شبکه های مجازی و اجتماعی رصد و پایش می شود افزودند: نامزدها از شروع تبلیغات پیش از اعلام شیوه های تبلیغات و زمان قانونی آن بپرهیزند. 
🔹️وی با بیان اینکه شیوه نامه تبلیغات داوطلبان در انتخابات ۱۴۰۰ با رعایت پروتکل های بهداشتی طی روزهای آتی از سوی وزارت کشور اعلام و اطلاع رسانی خواهد شد اظهار داشتند: تمهیدات بهداشتی و امنیتی برای برگزاری سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان اندیشیده شده است.
🔹️وی در ادامه بیان نمودند: به همین منظور از حدود چهار ماه قبل سیستم امنیتی مولفه‌ها را رصد کرده و تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات بیست و هشتم خردادماه در شهرستان زاوه پیش بینی شده است.
🔹️ همچنین نامزدهایی که به رقابت های انتخاباتی راه یافته اند باید تابع قانون باشند و چارچوب های قانونی را حتی در فضای مجازی هم که این روزها به اصلی ترین ستاد برای تبلیغات تبدیل شده است، رعایت کنند. 
 
🔹️ در ادامه از احزاب و گروه های سیاسی و ستادها درخواست کردند که تا زمان قانونی تبلیغات از هرگونه فعالیت زودهنگام خودداری نموده و پس از آغاز صدور فرمان تبلیغات محیطی انتخابات نیز از قوانین تبعیت نمایند. 
 
🔹️ زمان تبلیغات قانونی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری هفتم  لغایت ۲۶ خردادماه و تبلیغات انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ به مدت هفت روز در نظر گرفته شده است.
 
▫️کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان زاوه▫️


منبع : زیرپرتال فرمانداری زاوه
تعداد بازدیدها : ۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان