فرماندار شهرستان زاوه
محمود صادقی
فرماندار شهرستان زاوه

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۴/۲۴

پیام فرماندار محترم شهرستان بمناسبت ۲۵ تیرماه ، روز بهزیستی و تامین اجتماعی

🇮🇷🇮🇷
 
پیام فرماندار محترم شهرستان بمناسبت بیست و پنجم تیرماه " روز بهزیستی و تامین اجتماعی" 
 
                            بنام خدا 
 
 🔹️همگان واقفیم رفاه اجتماعی دارای مؤلفه ها و عناصری است که وجود و حفظ آنها، ایجاد امنیت را پی دارد . از جمله مؤثرترین و مهمترین مؤلفه ها، سلامت روانی و جسمانی افراد جامعه است که در بقاء و بالندگی جامعه نقش دارند.  
ارتقاء شاخص‌های رفاه، سلامت و امنیت اجتماعی، گسترش عدالت اجتماعی، ایجادنشاط و شادی، حمایت از اقشار آسیب پذیر، نگهداری معلولان و توانبخشی به آنان،حفظ کرامت انسانی ، برنامه ریزی برای رفاه و تامین حداقلی نیاز های اساسی در جامعه مرهون تلاش ها و خدمات موثر سازمان های بهزیستی و تامین اجتماعی است.
 
🔹️سازمان بهزیستی به عنوان نهاد اصلی و تاثیر گذار در حوزه رفاه اجتماعی ازابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی با نگاه علمی به بررسی  مشکلات اجتماعی، در راستای نگهداری معلولان و توانبخشی به آنان، نگهداری و مراقبت از کودکان بی سرپرست و فاقد سرپرست موثر، پیشگیری از بروز مشکلات اجتماعی و فراهم کردن بسترهای مناسب برای ایجاد زندگی آبرومندانه برای محرومان با عزمی عظیم و با تلاش خالصانه به خدمت رسانی می پردازد و با گذشت چهار دهه آثار مثبت فراوانی را در جامعه برجای نهاده است.
 
🔹️سازمان تامین اجتماعی نیز که کار خدمت رسانی به قشری تلاشگر  را بر عهده دارد، در راستای ارتقای کیفیت و کمیت خدمت رسانی به بیمه‌شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیرانِ تحت پوشش این سازمان و احترام به جامعه شریف کارآفرینان و کارفرمایان همه توان خویش را بکار بسته و با وجود حجم بالای مراجعات مردمی، توانسته به شایستگی از عهده پاسخگویی به این نیازها و مطالبات برآید.
 
🔹️امید است با تداوم خدمات ارزنده سازمان های بهزیستی و تامین اجتماعی، شاهد گسترش روز افزون رفاه اجتماعی، سلامت جسمی، روانی و ارتقای کیفیت زندگی، کارآفرینی و حمایت هر چه بیشتر اقشار آسیب پذیر جامعه در کشور باشیم .
 
 🔹️ضمن پاسداشت خدمات همه تلاشگران عرصه سلامت اجتماعی، هفته بهزیستی و تامین اجتماعی را به همه مددکاران، مدیران و کارکنان دلسوز سازمانهای بهزیستی و تامین اجتماعی شهرستان که با مسئولیت پذیری بویژه در دوران شیوع ویروس کرونا باعث تسکین آلام معلولین، مددجویان ، سالمندان و  اقشار تلاشگر شهرستان بوده اند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از همراهی همه خیرین شهرستان که همواره در این زمینه خوش درخشیده اند تقدیر و تشکر می کنم. ازدرگاه خداوند متعال بهروزی، تندرستی و توفیق روز افزون همه عزیزان را در راستای رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در جهت خدمت به جامعه هدف را از خداوند متعال مسالت دارم.
 
▫️روابط عمومی فرمانداری شهرستان زاوه▫️


منبع : زیرپرتال فرمانداری زاوه
تعداد بازدیدها : ۲۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان