فرماندار شهرستان زاوه
محمود صادقی
فرماندار شهرستان زاوه

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۸/۲۶

دیدار اعضای هیأت نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان با استاندار خراسان رضوی

اعضای هیأت نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان و استاندار خراسان رضوی با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری در دیدار با اعضای هیأت نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان که در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: کار سختی در پیش داریم و مهمترین ماموریت اصلی ما معیشت و اقتصاد جامعه است. در این راستا دریچه و مَدخل کار فرهنگی، معیشت و اقتصاد مردم است و اگر مشکلات اقتصادی مرتفع نشود کار فرهنگی جواب نمی‌دهد.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه فرهنگ مدیریتی باید تغییر کند و مبتنی بر کار جهادی شود، افزود: همه با هم بصورت مستقیم و غیر مستقیم مسئولیت داریم و باید هم‌افزایی داشته باشیم.
وی ادامه داد: هم‌پوشانی و درک همدیگر مهم است و ما وسیله هستیم و باید تلاش کنیم سپس آنچه خدا مصلحت بداند و خیر ما باشد ان‌شاءالله انجام خواهد شد.
نظری در ادامه خاطرنشان کرد: هرچند برخی اختلاف سلیقه‌ها وجود دارد اما اکثر نیروها و همکاران افراد معتقد به نظام و متدین هستند و ما به چشم سرمایه‌های نظام به افراد نگاه می‌کنیم و نگاه جناحی نداریم.
استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: رویکرد ما این است که باید به مردم توجه شود و با حضور و کمک مردم کارها بهتر انجام می‌شود.
رئیس  دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خراسان رضوی در ادامه اظهار کرد: با توجه به اهمیت استان خراسان رضوی، اقداماتی که انجام می‌شود می‌تواند پیشران و الگو برای کل کشور باشد.
محمد کمال سرویها با اشاره به اینکه برنامه‌های بلند مدت دولت ان‌شاءالله مثمر ثمر و امیدوار کننده است، افزود: ضرورت دارد که در این بین استانداری، برنامه‌های کوتاه مدتی هم برای بهبود وضعیت مردم داشته باشد.
وی در پایان از آمادگی دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خراسان رضوی با حدود ۲۰ هزار نفر نیروی متدین و انقلابی، برای همراهی و کمک به دولت در زمینه‌های مختلفی که امکان همکاری وجود دارد، خبر داد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۸۵۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان