فرماندار شهرستان زاوه
محمود صادقی
فرماندار شهرستان زاوه

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۸/۲۹

پیام فرماندار محترم شهرستان بمناسبت هفته مبارک بسیج

🇮🇷🇮🇷
 
پیام فرماندار محترم شهرستان بمناسبت هفته مبارک بسیج
 
تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد، این یک رکن است". مقام معظم رهبری مدظله العالی
 
🔷️بسیج، یکی از ماندگارترین یادگارهای حضرت امام رحمت الله علیه و از مهمترین سرمایه‌های نظام جمهوری اسلامی است که با برنامه ریزی جامع، فعالیت‌ منسجم و بهره گیری از توان نیروهای مردمی، به نهادی تحول‌آفرین و قدرتمند تبدیل شده و نقشی ارزنده‌ در سرنوشت میهن دارد .
🔷️بسیج یک مکتب فکری و چارچوب عملی برای زندگی اجتماعی در این دنیای پرآشوب و فتنه است در این مکتب انسان ها به دور از اغراض شخصی به خدا و منافع خلق او می‌اندیشند و اقتدار و امنیت جامعه را با اتکا به توانایی های خود جستجو می‌کنند.
🔷️بسیجی بودن یعنی فراهم کردن شرایط برای زیستنی پاک و زیبا در دنیایی سرشار از مسئولیت و تعهد، لذا بسیج قلعه ای مستحکم به گستره تمامی کشور است که همه شهروندان به فراخور حال وظیفه‌ای در حفظ امنیت، رونق، شکوه و عظمت آن برعهده دارند و امام خمینی رحمت الله علیه با همین دید بود که از خداوند می خواست؛ " با بسیجیان محشور گردد".
🔷️بدون تردید این تعریف انقلاب از بسیج و بسیجی است که سبب شد ۸ سال دفاع مقدس، ظفرمندانه به سرانجام برسد، و بعد از آن هم، جهاد و رزم در عرصه های گوناگون سازندگی در مناطق محروم، توسعه علم و فن‌آوری، جنگ اقتصادی، شبیخون فرهنگی، مقابله با تحریم‌های ظالمانه و .... بسیار سازنده و تأثیرگذار ادامه یابد.
 
🔷️ضمن تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان گرانقدر که به ندای ولی امر مسلمین لبیک گفته و با نیتی خیرخواهانه همواره همراه و همگام با سیاست های کلان کشور بوده اند، مجاهدت‌های مخلصانه مدافعان سلامت که مردم را در مصائب طاقت فرسای ایام مبارزه با بیماری کرونا یاری نموده اند ارج نهاده، امید آن داریم که با تداوم بصیرت و هوشمندی بسیجیان انقلابی و ولایتمدار شهرستان به زودی شاهد ریشه کنی کامل ویروس منحوس کرونا و رونق و توسعه روزافزون شهرستان باشیم.
 
                                   صادقی 
                      فرماندار شهرستان زاوه


منبع : زیرپرتال فرمانداری زاوه
بازدید : ۱۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان